1991’de Konya ilinde doğdum. İlköğretime başlayana kadar Antalya’nın Alanya ilçesin de, ortaöğretime kadar da Konya’da sürdürdüm ve Kocaeli’nin İzmit ilçesinde de epeyi dağınık olan geri kalan eğitim hayatımı tamamladım.

 

Askerlik dönemine kadar çeşitli bilgisayar oyunları ile, belkide hayatımın bir kaç yılını heba ettim. Askerlik döneminden bir kaç sene önce başladığım kick boks, hayatımın bir parçası olmuş ve beni bilgisayardan uzaklaştırmaya başlamıştı. Askerlik gelip çattığında gönüllü olarak belirttiğim komando branşına seçilmiş, devam eden dönemde ise artıları ve eksileri ile artık bir yola koyulmuştum. Komando eğitimini gerçekten esaslı olarak yapan, İZMİR Yeni Foça Komando Eğitim Alayı bana belkide hayatımın dersini vermişti. Yaptığım kick boks un yanı sıra, kendi sınırlarımı zorlamayı öğrenmeme yardımcı oldu. Askerlik dönemimde başladığım vücut geliştirme, bitmek bilmeyen araştırma ve öğrenme hevesi ile askerlikten sonra devam ettiğim ağırlık antrenmanları büyük bir adım oldu.

 

Başladığım ilk günden bu yana gelen merak ile araştırma hevesi, aslında bu sporda ilerlemenin, büyümenin başarmanın verdiği hazzın yanında, insanlara bir şeyler katmanın ve onlarında başarmasını sağlamanın inanılmaz keyifli olduğunu hissettim. Ve eğitmenlik hayatıma 2012’de ilk adımımı atmıştım, süregelen zaman da sarf ettiğim çabanın yanı sıra katıldığım ve katılacağım eğitimler ile bunu mümkün olan en iyi seviyeye taşımaya devam ediyorum.

”Sertifika”
.
G.F.H.C. Academy
Personal Coach
Professional Advanced Personal Trainer
Sports Nutrition Tech.
Supplementist
Fundamentals of weight training
Türkiye vücut geliştirme ve bilek güreşi federasyonu
1. kademe fitness eğitmenliği
S.G.M. Academy
Certifited Coach
Profesyonel Certifited Coach
Neuro Linguistic Programming Practitioner
Pilates Federasyonu
Mat & Reformer eğitmenliği
School of leadership
Pilates İnstructor

.

”Workshop”
.
Fitness Türk
Uluslar arası fonksiyonel direnç egzersizleri planlaması ve PT uygulamaları
Eğitmenlik ve iletişim becerileri
Beraberinde alanında uzman Master trainer lardan workshop olarak
Spinning
Mat & Reformer Pilates
Functional Group Exercises
Personal Training
Sports İnjuries Rehabilitation
Medical Trainer
.
Araştırmalar ve küçük çaplı eğitimler ile başladığım eğitmenlik kariyerimi, hep daha profesyonel seviyeye taşımayı hedefledim. Beraberinde öğrencilerime vermiş olduğum antrenman ve beslenme programları ile, hedef/sonuç odaklı çalışmalarıma devam ettim.